FK Pardubice U-14

FC Hradec Králové FK Pardubice U-14 6 : 1 (1 : 1) FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14

Přátelská utkání U-14 2016/2017 | přátelské utkání | 15.01.2017 | UMT - Všesp. stadion H.K.

Prohra U-14 v Hradci Králové

První přátelské utkání v zimní přípravě.

FC Hradec Králové - FK Pardubice 6:1 (1:1)

Branka: 1. min Štichauer Jakub

Sestava:

1. poločas

Šindelář- Votruba, Khol, Hrnčíř, Jarkovský - Kárský, Štichauer, Beneš, Teplý, Skřivánek - Šenkýř

2. poločas

Šindelář - Němec, Besperát,  Voženílek, Sušil - Kirchner, Štichauer (59.Jarkovský), Hrnčíř, Obermajer, Veverka - Kala

Trenér Jan Kolčava: "50. minut bylo z naší strany dobrých, na začátcích obou poločasů jsme si vypracovali dvě tutovky, využili jen jednu, k tomu předvedli zajímavé kombinace jak středem, tak i po lajnách, bohužel před brankou soupeře nám chybí výběr vhodného místa. Mrzí nás individuální chyby v obranné fázi, které vedou ke gólům v naší brance, a 3góly běhěm posledních 4 minut, to jsou situace, které bychom měli zvládat lépe."

Záložník Daniel Teplý: "Do zápasu jsme vkročili líp než soupeř. Hned v 2.minutě jsme se dostali do vedení pěknou střelou Jakuba Štichauera. První poločas byl velmi vyrovnaný a skončil nerozhodně 1:1. 2.poločas už ovládal soupeř od první minuty a poločas se moc nevyvedl i přes některé pěkné kombinace. Soupeř 2.poločas zvládl lépe a zápas skončil pro nás hrozivým výsledkem 6:1."

(Autor: FK Pardubice | Datum: 16.01.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )