FK Pardubice B FK Pardubice B 2 : 0 (1 : 0) FK Pardubice B Tatran Ždírec n/D.

Přátelská utkání B-týmu 2016/2017 | přátelské utkání | 04.03.2017 | UMT Ohrazenice

Výhra béčka v generálce

V generálce na jarní část divize si pardubická rezerva pozvala vedoucí celek Krajského přeboru Vysočiny a to Ždírec nad Doubravou. V sobotním odpoledni na ohrazenické umělé trávě si pardubičtí připsali výhru 2:0.

Přípravné utkání

FK Pardubice B - Tatran Ždírec nad Doubravou 2:0 (1:0)

První branka padla již ve 13. minutě, kdy Čiernik vyslal do sóla Fuska, ten ve vápně obešel gólmana Bílka a pohodlně otevřel skóre - 1:0. Poté se hrálo bez výraznějšího vzruchu a to převážně mezi vápny. Druhý gól domácí přidali až v 74. minutě, kdy F. Pánek využil chyby gólmana v rozehrávce a do prázdné branky upravil na konečných 2:0.

Fakta - branky: 13. Fusek, 74. F. Pánek. Rozhodčí: Fojtík z Pardubic (Klír, Pagáč).

Sestava FK PCE B: Hrnčíř (46. Šmíd) - Prokopec, Řehák, Málek, Zelenka - Fusek, Čiernik, Kovář, Krištof (46. F. Pánek) - D. Pánek (35. Slezák), Petráň.

Příští týden v neděli 12. března v 10,15 hodin čeká juniorku první jarní mistrovské utkání, kdy přivítá Čáslav na umělé trávě v Ohrazenicích.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 04.03.2017 | Zdroj fotky: redakce FK )