FK Pardubice B FK Pardubice B 6 : 0 (3 : 0) FK Pardubice B MFK Vítkovice

Přátelská utkání B-týmu 2016/2017 | přátelské utkání | 25.02.2017 | UMT Ohrazenice

Rezerva vysoko porazila dorost Vítkovic

Ve čtvrtém přípravném utkání sehrála pardubická juniorka duel s dorostem Vítkovic, který na ohrazenické umělé trávě jednoznačně porazila 6:0.

Přípravné utkání

FK Pardubice B - MFK Vítkovice U19  6:0 (3:0)

První branka padla v 16. minutě, když se z dvaceti metrů prosadil dělovkou Gašpar - 1:0. Ve 26. minutě využil zaváhání gólmana Kovář a pohodlně zvýšil na 2:0. Stejný hráč pak byl ve 42. minutě na konci kombinační akce, čímž stanovil poločasový stav na 3:0. Ve druhé půli se na další gól čekalo do 62. minuty, kdy uzavřel hattrick Kovář - 4:0. V závěru pak ještě přidali branky D Pánek a Prokopec na konečných 6:0.

Fakta - branky: 16. Gašpar, 26., 42. a 62. Kovář, 84. D. Pánek, 86. Prokopec. Rozhodčí: Klír z Pardubic (M. Schmeiser, Ortikov).

Sestava FK PCE B: Šmíd (46. Hrnčíř) - Prokopec, Řehák, Málek, F. Pánek (46. Zelenka) - Fusek, Kovář, Gašpar (46. Slezák), Čiernik, Krištof (71. F. Pánek) - D. Pánek.

Za týden v sobotu 4. 3. v 16 hodin čeká na pardubickou rezervu generálka na start divize proti Ždírci nad Doubravou.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 26.02.2017 | Zdroj fotky: Milan Křiček )