FK Pardubice B FK Pardubice B 4 : 1 (3 : 1) FK Pardubice B FC Žďár n. S.

Přátelská utkání B-týmu 2016/2017 | přátelské utkání | 11.02.2017 | UMT Ohrazenice

Juniorka přehrála Žďár nad Sázavou

K druhému zápasu v rámci zimní přípravy si pardubické béčko pozvalo tradičního soupeře ze Žďáru nad Sázavou, po podzimu 11. celek divizní skupiny D a zvítězilo jasně 4:1.

Přípravné utkání

FK Pardubice B - FC Žďas Žďár nad Sázavou  4:1 (3:1)

První branka padla již v páté minutě, kdy po příhře Gašpara zakončil přesně Kovář - 1:0. Poté soupeř dobrých deset minut nepustil domácí mladíky na svoji polovinu, aby vzápětí přišel trest. V 17. minutě se totiž po centru Málka z pravé strany prosadil Huf - 2:0. Po půlhodině hry hosté z Vysočiny přeci jen snížili, když se hlavou přesně trefil Machatka - 2:1. Ještě před půlí domácí přidali třetí gól, když nejprve Barbarič trefil tyč a testovaný Petr Šindelář z Třemošnice dorážkou upravil na 3:1. Ve druhé půli domácí již hosty do mnoho šancí nepustili a naopak v 56. minutě kombinační akci dvojice Kovář - Born zakončil gólově Huf - 4:1. Ve zbytku zápasu již žádná branka nepadla a tak si juniorka i ve druhém přípravném zápase připsala výhru nad divizním soupeřem.

Fakta - branky: 5. Kovář, 17. a 56. Huf, 42. Šindelář - 30. Machatka. Bez karet. Rozhodčí: Ujec z Černé za Bory (Svatoň, Pagáč). Diváků: 20.

Sestava FK PCE B: Šmíd - Prokopec, D. Pánek, Jedlička, Zelenka (46. F. Pánek) - Málek (46. Born), Gašpar (63. Řehák), Kovář (80. Málek), Slezák (26. Šindelář) - Huf, Barbarič.

Za týden v sobotu čeká rezervu na ohrazenické umělce zápas proti Jaroměři.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 12.02.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )