FK Pardubice FK Pardubice 2 : 1 (1 : 1) FK Pardubice FK Dobrovice

Přátelská utkání A-týmu 2016/2017 | přát. utkání | 11.02.2017 | UMT Ohrazenice

A tým porazil Dobrovici 2:1

V sobotním dopoledni na ohrazenické umělce přivítaly Pardubice účastníka ČFL a tradičního soupeře v rámci přípravného období - FK Dobrovice. A stejně jako v minulých utkání Pardubice svého soka porazily.

Přípravné utkání

FK Pardubice - FK Dobrovice  2:1 (1:1)

První gól vstřelili hosté, když se po trestném kopu prosadil zblízka Volf - 0:1. Ve 29. minutě pak gólman Malík ve vápně atakoval Jeřábka a byla z toho penalta. K té se postavil sám postižený a srovnal na 1:1. Ve druhé půli se dlouho hrálo bez zajímavých příležitostí, až v 80. minutě po akci Shejbala rozhodl Fusek - 2:1.

Fakta - branky: 29. Jeřábek z pen., 80. Fusek - 19. Volf. Bez karet. Rozhodčí: Drábek ze Starého Hradiště (Fojtík, Zita). Diváků: 50.

Sestavy - FK PCE: Knobloch (58. Hrnčíř) - Přibyl (46. Pospíšil), Piroch, Křapka (79. Shejbal), Šejvl - Kayamba (46. Fusek), Kudrna (46. Řezníček), Jeřábek (46. Petráň), Fousek, Shejbal (46. Mužík) - Ladra.
FK DOBROVICE: Malík - Novák, Routek, Fialka, Vajgl - Golovko, Žaloudek, Osvald, Hynek - Strnad, Volf. Střídali: Bartoš, Bernát, Djurdič, Pelyak, Kadeřábek.

Rozhodující branka na 2:1 v 80. minutě utkání

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 11.02.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )