FK Pardubice U-13 B

FC Hlinsko FK Pardubice U-13 B 5 : 1 (4 : 0) FK Pardubice U-13 B FK Pardubice U-13 B

Krajský přebor mladších žáků 2016/2017 | 11. kolo | 23.10.2016 | stadion Hlinsko

Hodnocení zápasu s Hlinskem!

Přinášíme Vám hodnocení z dnešního zápasu U-13 B v Hlinsku.

FC Hlinsko - FK Pardubice U-13 B  5:1 (4:0)

Střelci: Machatý Ondřej.

Hodnocení zápasu :
Začátek zápasu ovlivnila naše vlastní branka, která byla velice smolná. Soupeře branka nakopla a my jsme museli čelit jeho tlaku. Postupem času se hra vyrovnala a začali jsme si vytvářet šance, které jsme bohužel neproměnili. Ke konci první půle jsme udělali 3 obrovské individuální chyby, které soupeř využil. Poločas tedy skončil 4 :0 pro domácí.

Ve druhé půli jsme se snažili více kombinovat, ale kvalitní soupeř pozorně bránil a chodil do nebezpečných protiútoku. Podařilo se nám po hezké akci snížit. Branka nás povzbudila, ale opět nás srazila individuální chyba, která byla potrestána na konečných 5:1.

Domácí byli velice kvalitní v útočné fázi, ale my jsme jim to usnadnili. Po celý zápas jsme měli špatný pohyb, nulová komunikace s pomalým přechodem do útoku a co hlavně - dopouštěli jsme se hrubých chyb. Mrzí nás, že jsme byli i málo nebezpeční dopředu a když už jsme si šanci vypracovali, tak byla špatně vyřešená.

Klukům nemůžeme upřít bojovnost, ale to bylo dnes málo. Fotbal je o chybách a my jich dnes udělali víc. Hlinsku gratulujeme k zasloužené výhře. My budeme muset pracovat na odstranění nedostatků, který nám zápas ukázal.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 23.10.2016 | Zdroj fotky: redakce )