FK Pardubice U-13 B

Spartak Slatiňany FK Pardubice U-13 B 0 : 22 (0 : 11) FK Pardubice U-13 B FK Pardubice U-13 B

Krajský přebor mladších žáků 2016/2017 | 8. kolo | 02.10.2016 | stadion Slatiňany

Vítězství nad Slatiňany!

Přinášíme Vám hodnocení z nedělního zápasu.

Spartak Slatiňany - FK Pardubice U-13 B 0:22 (0:11)

Hodnocení zápasu:
Začátek nám vyšel skvěle po třech minutách jsme vedli 4 :0 po dobré kombinaci a zakončení. Poté přišli hluché pasáže hry - uspokojení,sólování, nepřesnost, laxnost , ale i přesto díky slabšímu soupeři jsme poločas vyhráli 11 :0. V poločasu jsme si řekli, že hru zrychlíme a budeme se snažit hrát-dva až tři doteky. Díky dodržení taktiky soupeř odpadl fyzicky, proto naše branky přibývali. Utkání skončilo našim vítězství 22 :0. V zápasu, zejména ve druhém poločasu byli vidět moc pěkné akce a branky.Děkujeme rodičům za podporu a jsme rádi, že jsme je opět potěšili. Těšíme se na kvalitnější protivníky, který nás prověří více a donutí nás celý zápas hrát aktivně a naplno.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 03.10.2016 | Zdroj fotky: )