FK Pardubice U-13 B

SK Holice FK Pardubice U-13 B 0 : 10 (0 : 6) FK Pardubice U-13 B FK Pardubice U-13 B

Hodnocení trenéra Najmana:
Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a svoji kombinační hrou jsme soupeře rychle dostali pod tlak. Od 10 minuty jsme začali střílet branky a soupeře jsme do ničeho nepustili. Několikrát jsme bohužel nezakončili přesně a tak poločas skončil 0 :6 v náš prospěch. Druhý poločas i přes upozornění v kabině jsme polevili a tempo hry kleslo na nižší stupeň. Soupeř pouze nakopával dlouhé míče na jediného hráče ve předu a jelikož jsme dvakrát propadli tak i náš brankář musel být v pozoru. V polovině druhého poločasu jsme zvýšili opět ,,level" a soupeři jsme nastříleli ještě 4 branky po pěkných akcí. Zápas skončil tedy jasnou a zaslouženou výhrou 10 : 0.  Zejména s 1 poločasem můžeme být spokojeni. V druhém jsme polevili  a zápas kontrolovali. Někteří hráči si svým výkonem řekli o nominaci do A mužstva. Chválíme celý kolektiv jak starší ročník 2004 tak i 2005 , který svoji kvalitou přispěl dobrému výkonu a pohodovému vítězství.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 04.09.2016 | Zdroj fotky: )