FK Pardubice U-13 B

SK Pardubičky FK Pardubice U-13 B 1 : 8 (1 : 2) FK Pardubice U-13 B FK Pardubice U-13 B

Krajský přebor mladších žáků 2016/2017 | 1. kolo | 24.08.2016 | hřiště Pardubičky

Hodnocení zápasu s Pardubičkami

SK Pardubičky - FK Pardubice 1:8 (1:2)

Střelci branek:

4´Skohoutil Patrik

5´Skohoutil Patrik

33´ Halda Marek

40´Halda Marek

41´Husák Tomáš

49´Karel Vojtěch

50´Novák Fabrizio

51´Novák Fabrizio

Sestava:

Starý - Husák, Karel, Morávek - Halda, Mejzlík - Skohoutil, Kožich (Střídající: Novotný, Procházka)

Hodnocení trenéra:

Vstup do zápasu se nám vydařil skvěle, během 5 minut jsme vedli o 2 branky. Náš projev byl slušný, snažili jsme se hrát kombinační hru, prosazovat se v soubojích 1v1 a vytvářet si gólové šance, které jsme však nedokázali proměnit. Soupeř nás zaskočil pěknou brankou Míši Hofmana (bývalého našeho hráče). V prvním poločase bylo k vidění vyrovnané utkání. Ve druhém poločase se lámal chleba, zaspali jsme úvodní minuty zápasu a soupeř si vytvořil šanci, kterou však nedokázal proměnit a to nás "probralo" a dokázali jsme rychle zareagovat a vstřelit 3 rychlé branky! Poté už se nám hrálo lépe. Nutno však zmínit, že na soupeři se projevovala únava ze soustředění a konec zápasu už patřil nám. Jak naše kluky, tak i soupeře bych chtěl pochválit za předvedenou hru a pevně věříme, že nám i Pardubičkám se bude dařit co nejlépe!

(Autor: FK Pardubice | Datum: 24.08.2016 | Zdroj fotky: )