FK Pardubice U-15 B

Spartak Slatiňany FK Pardubice U-15 B 0 : 6 (0 : 2) FK Pardubice U-15 B FK Pardubice U-15 B

Krajský přebor starších žáků 2016/2017 | 8. kolo | 02.10.2016 | stadion Slatiňany

Rezerva starších žáků zvítězila ve Slatiňanech

V neděli dopoledne vybojoval tým U-15 B tři body za výhru ve Slatiňanech.

Spartak Slatiňany - FK Pardubice U-15 B 0:6 (0:2)

Branky: Kala 3, Pikner 2, Zdražil

Sestava: Bureš - Votruba, Pithart, Zdražil, Pavlíček T. - Vašíček, Březina, Pikner, Sušil - Slavík, Pavlíček P.
Střídali: Holeček, Kala, Tlapák, Khol

Hodnocení zápasu: "Na první pohled se dá říci, že jsme zápas opět zvládli. Ale, hra tomu moc nenasvědčovala. Domácí šli do zápasu neinkasovat moc branek. Je pravda, že jsme od začátku zápasu byli aktivní, ale obranný val domácích jsme nemohli přehrát. Byli jsme pomalý, nechtělo se nám běhat, málo nabídek, špatně se nám kombinovalo a když jsme se dostali do zakončení, tak to bylo nervozní a nepřesné. Museli jsme udělat nějakou změnu ještě do poločasu. V 24. minutě jsme vystřídali 4 hráče a hlavně jsme nasadili našeho nejlepšího střelce bombéra Kalu a ten za minutu se potkal poprvé s míčem a hned zakončil brankou na 1:0, pak jsme ještě do poločasu dali na 2:0 a už jsme byli v zápase. 2. poločas byl z naší strany lepší a i vše se začalo dařit, jak kombinačně, tak i střelecky. Domácí pak fyzicky odešli. A od vyžšího skore je zachránil jen dobrý výkon brankáře. Konec zápasu jsme si už pohlídali.
Musím podotknout, že v týmu je dobrá nálada a naší předností je fungující týmový duch a touha, snažit se předvádět dobrý fotbal…
Nejlepšího hráče utkání by se hledal špatně. Výkony hráčů nebyli optimální, ale střelec 3 branek Kala stojí za zmínku!!