FK Pardubice U-15

Česká liga žáků U-15 2016/2017 | 11. kolo | 23.10.2016 | stadion Ohrazenice

Výhra nad Mostem

13. mistrovské utkání

FK Pardubice - Mostecký FK - 2:0 (1:0)

Branky: 18. Paulus, 48. De Almeida

Sestava:

Horníček – Kurka, Koukola, Hajník, Klímek – Slavík (57. Gerčák), Štichauer (52. Pikner), Šimek, De Almeida (58. Březina), Čermák (58. Pithart) - Paulus

Trenér Mgr. Jaroslav Jelínek:" Dnešní utkání se mi hodnotí velmi dobře. Odehráli jsme kvalitní první poločas, ve kterém jsme měli 4 brankové příležitosti. Dařila se nám kombinace přes krajní hráče a z toho pramenil první gól. Ve druhém poločase jsme polevili, ale 15ti minutový úsek bych opět vyzvedl. Za celý realizační tým děkuji hráčům za dosavadní práci."

Hráč Milan Gerčák: "Začátek zápasu se nám vcelku vydařil. Snažili jsem se hrát kombinační fotbal a po jednom dobře provedeném protiútoku Čermáka a Pauluse jsme vstřelili první gól zápasu. Do konce poločasu jsme hru už celkem ovládli a hosté hrozili jen ze standartních situací. Vstup do druhého poločasu byl od nás nekoncetrovaný, ale postupem času jsme se opět dostali ke své hře a vstřelili jsme krásný druhý gól zápasu. Do konce zápasu jsme ještě měli pár šancí navýšit vedení, ale chybělo štěstí v koncovce. Zápas byl od nás dobře zvládnutý."

(Autor: FK Pardubice | Datum: 23.10.2016 | Zdroj fotky: )