FK Pardubice U-15

Česká liga žáků U-15 2016/2017 | 10. kolo | 16.10.2016 | hřiště ystřany

Výhra U 15 v Teplicích

12. mistrovské utkání

FK Teplice - FK Pardubice - 0:1 (0:1)

Branky: 23. Koukola

Sestava:

Horníček – Kurka, Koukola, Hajník, Zezulák (35. Gerčák) – Paulus (54. Slavík), Dostál (18. Štichauer), Šimek, De Almeida (65. Březina), Čermák - Klímek (60. Pithart).

Trenér Mgr. Jaroslav Jelínek: "Dnes jsme odehráli zápas s nejkvalitnějším celkem, se kterým jsme se v podzimní části potkali. Tím bych chtěl vyzvednout kvalitu soupeře! My jsme se snažili hrát od první minuty aktivně, ale to se nám dařilo jen do 20. minuty. Následně jsme si vytvořili akci, z které jsme zahrávali roh a hráč Koukola si našel odražený míč a vstřelil vítěznou branku. Ve druhém poločase jsme se snažili hrát aktivně, ale soupeř nám ukázal, že máme stále na čem pracovat a zdokonalovat se. Hráče chválíme za aktivitu, koncentraci a chuť nechat na hřišti 100%."

Hráč Petr Kurka: "Od začátku zápasu nás soupeř přehrával a my jsme spoléhali na rychlou kombinaci. Hrozili jsme ze standartních situací. Z rohového kopu jsme vstřelili branku na 1:0 a do poločasu jsme si to pohlídali. Do druhého poločasu vstoupil lépe soupeř, ale nám se dařila defenzíva. Výsledek 1:0 jsme si udrželi do konce zápasu a odvezli si 3 cenné body."

(Autor: FK Pardubice | Datum: 16.10.2016 | Zdroj fotky: )