FK Pardubice U-15

FK Mladá Boleslav FK Pardubice U-15 0 : 1 (0 : 1) FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15

Česká liga žáků U-15 2016/2017 | 8. kolo | 01.10.2016 | hřiště Astonka

Výhra v Boleslavi

10. kolo žákovské ligy

FK Mladá Boleslav - FK Pardubice 0:1 (0:1)

Branky: 15. Čermák

Sestava:

Horníček – Kurka, Koukola, Hajník, Zezulák – Paulus (68. Skřivánek), Dostál, Šimek (60. Pithart), Štichauer, Čermák (58. Pikner) - Klímek (52. Slavík)

Trenér Mgr. Jaroslav Jelínek: " Dnes jsme vstoupili do utkání podle našich představ. Dařil se nám presink a kombinace byly podle našich představ. Z toho pramenily 3 brankové příležitosti a z jedné z nich padl vítězný gól, který vstřelil Čermák. Do poločasu byla hra vyrovnaná. Ve druhém poločase soupeř ukázal svoji sílu, kterou bych chtěl vyzvednout. My jsme se snažili kombinovat, ale soupeř nás velmi dobře napadal a dal nám málo prostoru pro kombinaci. Hráči v zápase nechali úplně všechno ,a tak dnes odjíždíme s pocitem dobře odvedené práce. Hráče chválíme za první poločas a za nasazení po celou dobu utkání"

Hráč Ondřej Hajník: "Do zápasu jsme vstoupili s kvalitní kombinací. Mladá Boleslav začátek zápasu mírně podcenila. Po vstřelení branky zvýšila tempo hry, ale my jsme jejich útočné kontry dokazáli zachytit. Druhý poločas se hrál více na naší polovině. Boleslav jsme dokázali ubránit a hrozili jsme rychlými protiútoky".

(Autor: FK Pardubice | Datum: 01.10.2016 | Zdroj fotky: )