FK Pardubice U-17

FK Meteor Praha FK Pardubice U-17 2 : 1 (0 : 1) FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17

Česká liga dorostu U-17 2016/2017 | 9. kolo | 08.10.2016 | hř. Bedřichovská, Praha 8

Prohra na Meteoru Praha.

Z Prahy jedeme domů s prázdnou.

FK Meteor Praha - FK Pardubice U-17 2:1 (0:1)

Branky: 9. Stýblo

Sestava: Novotný Josef - Hofman, Pekárek, Boura, Pavlas - Solil, Hyxa, Valenta (59. Šimon) - Novotný Jan, Stýblo (73. Kuneš) , Suchochleb

Trenér Pavel Němeček: V tomto zápase jsme odehráli dva různé poločasy. V tom prvním jsme plnili všechny pokyny, byla vysoká míra koncentrace a soupeře jsme ze hry do ničeho nepustili. Ten hrozil pouze ze standardních situací, kterých záhrával hodně, ale všechny jsme kvalitní obrannou činností zvládli. Ve druhém poločase naše koncentrace polevila a začali jsme dělat chyby, které se postupem času na sebe nabalovali. Soupeř z penalty vyrovnal a po chybě obrany se pak dostal do vedení. Zápas jsme již nedokázali zkorigovat. Myslíme si ale, že v tomto utkání jsme určitě alespoň bod měli přivézt domů.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 12.10.2016 | Zdroj fotky: Radek Klier )