FK Pardubice U-19 B

MFK Nové Město n. M. FK Pardubice U-19 B 0 : 1 (0 : 0) FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B

VČ přebor dorostu U-19 2016/2017 | 7. kolo | 25.09.2016 | stadion Nové Město n/M.

Těsná výhra B dorostu

7. kolo VČP

MFK Nové Město nad Metují - FK Pardubice B  0:1 (0:0)

V dusném počasí se hrálo bojovné utkání, když domácí tým se snažil o zajištěnou obranu s nakopávanými míči za naší obranu. S touto herní variantou si však naše dobře hrající obrana dokázala poradit. Bohužel i naše snaha o vstřelení branky vyšla naprázdno, když některé střely minuly jen těsně domácí branku.

Druhý poločas začal několika slibnými akcemi našich hráčů (Jankele, Barbarič), ale změnu stavu přinesla až 49. minuta, když si stoper Novotný vyvezl míč a jeho střela z 30 metrů proklouzla gólmanovi pod tělem k tyči - 0:1. Do konce utkání jsme domácí tým nepustili do žádné šance a naopak územní a herní převahu jsme nedokázali brankově zužitkovat. Utkání tak skončilo těsnou výhru hostů.

Fakta - branka: 49. Novotný. Bez karet. Rozhodčí: Štěpán Janeček - Franěk, Nymsa. Diváků: 20.

Sestava FK PCE U19 B: Bartaloš - Novák, Novotný, Nekl, Kmetík - Tuťálek (60. Dostál), Jankele, Víšek, Cempírek - Panchártek (46. Barbarič), Born (87. Tomek).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 28.09.2016 | Zdroj fotky: redakce FK )