FK Pardubice U-19 B

FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B 7 : 0 (1 : 0) FK Pardubice U-19 B Sokol Třebeš

VČ přebor dorostu U-19 2016/2017 | 6. kolo | 18.09.2016 | stadion Dolíček

Debakl Třebše na Dolíčku

Souboj druhého týmu tabulky s prvním skončil debaklem vedoucího týmu soutěže v poměru 7:0!

6. kolo VČP

FK Pardubice B - TJ Sokol Třebeš 7:0 (1:0)

Na Dolíček přijel vedoucí tým tabulky a v prvním poločase to na průběhu hry bylo znát. Hrál se důrazný, rychlý a kombinační fotbal s několika šancemi na obou stranách, které však nebyly využity. Vedení našemu mužstvu zajistil ve 30 min. Jankele, když zužitkoval střelou z hranice vápna přihrávku Zelinky a stanovil poločasové skóre na 1:0.

Ve druhém poločase se obraz hry rapidně změnil. Naši hráči plně ovládli hru, dobře kombinovali a přišly šance, které střelecky produktivní Panchártek se Zelinkou dokázali využít po pěkných kombinačních akcích a stanovit tak konečný výsledek až na 7:0.

Nutno dodat, že po výprasku v minulém utkání naši hráči přistoupili k utkání zodpovědně a předváděli ve všech řadách hru, na kterou se dalo dívat.

Fakta - branky: 48., 73. a 85. Panchártek, 68., 80. a 82. Zelinka, 30. Jankele. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Martin Mrkvička - Zahradník, Strnad. Diváků: 50.

Sestava FK PCE U19 B: Bartaloš - Novák, Rambousek, Fejl, Kmetík (73. Barbarič) - Nekl (73. Cempírek), Zelinka, Šimon (75. Dostál), Born (67. Sytko) - Panchártek, Jankele.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 21.09.2016 | Zdroj fotky: Radek Klier )