FK Pardubice U-19 B

FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B 7 : 0 (2 : 0) FK Pardubice U-19 B TJ Sokol Živanice

VČ přebor dorostu U-19 2016/2017 | 4. kolo | 04.09.2016 | stadion Dolíček

Sedmibranková výhra B dorostu nad Živanicemi

4. kolo VČP

FK Pardubice B - TJ Sokol Živanice  7:0 (2:0)

První poločas derby vyzněl herně pro naše mužstvo, když soupeř se soustředil na obranu, což se mu dařilo až do 38. min., kdy centr Nekla od lajny před branku dorazil Bureš - 1:0. Poločasové skóre stanovila hlavička Nekla po rohu Vaška ve 40. min. 2:0.

Druhý poločas vyzněl herně ještě výrazněji pro nás, když soupeř nestačil ve všech herních činnostech a tak jsme přidali další branky po pěkných, kombinačních akcích, když se skóre zastavilo až na konečných 7:0 po brankách Panchártka 2x, Nekla, Jankeleho a Večeřílka.

Fakta - branky: Panchártek 2, Nekl 2, Bureš, Jankele, Večeřílek. ŽK: 0:1. Rozhodčí: Kamil Schmeiser - Zeman, Mrázek. Diváků: 50.

Sestava FK PCE U19 B: Bartaloš - Novák, Vávra, Fejl, Kmetík - Nekl, Vašek (70. Večeřílek), Jankele, Bureš (65. Cempírek) - Born (75. Tomek), Panchártek (82. Dostál). Připraven Blažek.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 06.09.2016 | Zdroj fotky: redakce FK )