FK Pardubice U-19 B

FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B 6 : 0 (1 : 0) FK Pardubice U-19 B FK Náchod

VČ přebor dorostu U-19 2016/2017 | 3. kolo | 28.08.2016 | stadion Dolíček

Další jasná výhra U19 B

3. kolo VČP

FK Pardubice B - FK Náchod B  6:0 (1:0)

Hostující tým z Náchoda přijel s mladším ročníkem a soustředil se na obranu s rychlými protiútoky. Naši hráči od začátku utkání určovali tempo hry, ale soustředěnou obranu hostů se podařilo překonat Bornovi až ve 43. minutě, když využil střílenou přihrávku před branku od Nekla a dorážkou stanovil stav na poločasových 1:0.

Druhý poločas jsme měli ještě větší herní převahu, kterou se podařilo i brankově vyjádřit, když jsme dokázali skórovat po pěkných kombinačních akcích. Nutno konstatovat, že několik dalších velkých příležitostí ke skórování jsme však díky špatné koncovce nedokázali trestuhodně využít.

Fakta - branky: 43. Born, 61. Bartaloš z pen., 64. Jankele, 70. Fejl, 78. Kmetík, 84. Panchártek. Bez karet. Rozhodčí: Libor Papáček - Karel Čech, Ondřej Svatoň. Diváků: 30.

Sestava FK PCE B: Blažek (60. Bartaloš) - Tomek (46. Novák), Fejl, Spěvák, Cempírek - Born (71. Večeřílek), Nekl, Jirka, Kmetík - Jankele, Dostál (46. Panchártek).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 31.08.2016 | Zdroj fotky: redakce FK )