FK Pardubice U-19 B

FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B 0 : 0 (0 : 0) FK Pardubice U-19 B FC Slavia Hradec Králové

VČ přebor dorostu U-19 2016/2017 | 1. kolo | 14.08.2016 | stadion Dolíček

V premiéře výhra na penalty

V úvodním kole Východočeského přeboru dorostu přivítal pardubický B dorost hradeckou Slavii a po bezbrankové remíze o jeho výhře za dva body rozhodl penaltový rozstřel.

1. kolo

FK Pardubice B - FC Slavia Hradec Králové  0:0 na pen. 4:2

Již v první minutě zahajovacího mistrovského utkání sezony 2016-2017 s nováčkem soutěže se nám zranil stoper Novotný, kterého musel nahradit Fejl. V prvním poločase se hra odvíjela převážně od vápna k vápnu, bez vážnějších šancí na obou stranách, i když se hrál pohledný, kombinační fotbal.

Druhý poločas přece jen vyzněl herně lépe pro náš tým, když jsme si vypracovali několik šancí (Panchártek, Nekl, Cempírek), které jsme však nedokázali využít, a tak se zrodila bezbranková remíza.

V penaltovém rozstřelu Bartaloš kryl dvě penalty hostí, my jsme byly stoprocentní a získali jsme tak bod navíc.

Fakta - bez branek. Bez karet. Rozhodčí: Zeman (Pokorný, Zahradník). Diváků: 50.

Sestava FK PCE B: Bartaloš - Novák, Novotný (1. Fejl), Spěvák, Rambousek - Nekl, Jankele, Víšek, Kmetík - Panchártek, Kučera (67. Cempírek). Dále připraveni: Dostál, Tomek.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 16.08.2016 | Zdroj fotky: redakce FK )