FK Pardubice U-19

FC Hradec Králové FK Pardubice U-19 2 : 1 (1 : 0) FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19

1. dorostenecká liga 2016/2017 | 15. kolo | 19.11.2016 | UMT Všesportovní stadion

V derby těsná porážka

U19 nedokázala alespoň zremizovat dobře odehraný zápas v Hradci Králové.

FC Hradec Králové - FK Pardubice 2:1 (1:0)

Branka: 75. Mužík z pen.

Sestava FK PCE: Letáček - Vávra (46. Matuška), Šafařík, Batelka, Bureš - Víšek (61. Jirásek), Solil, Zelinka (79. Spěvák), Nikodem (71. Vašek) - Mužík, Huf.

Trenér Aleš Majer: "Utekl nám úvod zápasu, byli jsme nervózní, Hradec měl do utkání lepší vstup a zaslouženě šel do vedení. Po inkasované brance jsme převzali hru do svých rukou, bohužel v koncovce jsme nemohoucí, takže jsme opět skórovali pouze z penalty. Chybí nám zrychlení hry před vápnem soupeře, přesnější míče ze stran do vápna i kvalita v zakončení. V sezoně jsme prohráli 8 zápasů a pouze na Baník jsme neměli. V ostatních neúspěšných zápasech jsme vždy byli minimálně rovnocenným soupeřem, proto je na pováženou, že z těchto zápasů máme 0. Nemám z našeho výkonu špatný pocit, ale vzhledem k tomu, že se nám podobné scénáře opakují celý podzim, jsem velmi nespokojený s výsledkem zápasu."

(Autor: FK Pardubice | Datum: 21.11.2016 | Zdroj fotky: redakce )