TJ Dvůr Králové n. L. FK Pardubice B 2 : 0 (1 : 0) FK Pardubice B FK Pardubice B

Fortuna Divize C 2016/2017 | 10. kolo | 16.10.2016 | stadion Dvůr Králové n/L.

Dvoubranková prohra rezervy ve Dvoře Králové

Další prohra pardubické rezervy se zrodila na stadionu Pod Hankovým domem v nedělním odpoledni. Zápas ve městě safari rozhodly standardní situace, po kterých se domácí dvakrát prosadili.

10. kolo

TJ Dvůr Králové nad Labem - FK Pardubice B 2:0 (1:0)

Dvůr šel do vedení již v sedmé minutě, kdy se po rohovém kopu dostal odražený míč od břevna k Vitebskému, který zblízka poslal míč do branky - 1:0. Poté se bojovalo převážně ve středu hřiště, s tím že domácí hrozili z dalších standardek, ale žádnou již ke gólu nevyužili. Do druhé půle hosté vstoupili s odhodláním vyrovnat, ale opak byl pravdou. Z přísně nařízeného trestného kopu v 54. minutě a po následném centru usměrnil míč do branky Janouch - 2:0. Slibné šance na snížení poté nevyužili Valenta a Kayamba. V závěru měli dvě velké šance na zvýšení skóre domácí, ale hlavička před prázdnou brankou šla těsně nad a další dělovka orazítkovala břevno. Nic to však nezměnilo na výhře domácích 2:0.

Fakta - branky: 7. Vitebský, 54. Janouch. ŽK: 0:2. Rozhodčí: Milner z České Lípy (Řeháček, Hůlka). Delegát: Moník z Trutnova. Diváků: 350.

Sestavy - DVŮR: J. Vaníček - Podolník, Rejl, Pavlásek, Tomeš - Vitebský (66. Pícha), Dvořák, O. Vaníček, Fejk (89. Voldán) - Janouch (75. Škoda), Hruška (81. M. Otradovský).
FK PCE B: Hrnčíř - Prokopec, Řehák, Jedlička, F. Pánek - Bláha, Gašpar (31. Slezák), Málek, Valenta (79. Karvánek) - Kayamba, Rek (62. Svatoň).

František Kovárník, trenér Pardubic B: " O naší prohře opět rozhodly standardní situace, ze kterých jsme dvakrát lacino inkasovali. My jsme byli ve finální fázi prakticky neškodní a proto je výhra Dvora zasloužená. "

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 16.10.2016 | Zdroj fotky: redakce FK )