FK Pardubice B

FK Pardubice B FK Pardubice B 0 : 0 (0 : 0) FK Pardubice B FC Slovan Havlíčkův Brod

Přátelská utkání B-týmu 2015/2016 | přátelské utkání | 05.03.2016 | UMT Ohrazenice

Bezbranková remíza rezervy s Havlíčkovým Brodem

V generálce na jarní část Krajského přeboru si pardubická rezerva pozvala na ohrazenickou umělku celek z divizní skupiny D z Havlíčkova Brodu, který nastoupil hned s trojicí hostujících pardubických hráčů (Křivka, Portyš, Jiroutek). Ani jeden celek se gólově neprosadil a tak skončil bez branek.

Přípravný zápas

FK Pardubice B - FC Slovan Havlíčkův Brod  0:0 (0:0)

Fakta - bez branekRozhodčí: Starý z Dřenic (Šlor, Svoboda). Diváků: 40.

Sestava FK PCE B: Knobloch - D. Pánek (46. Koblížek), Kejmar, Zavadil, F. Pánek (46. Staněk) - Valenta (46. Jirka), Kovář (72. Řezníček II), Prokopec (72. Valenta), Fusek (72. Molek) - Klátil (72. D. Pánek), Kayamba.

František Kovárník, trenér Pardubic B: " K vidění byl zajímavý zápas hraný ve slušném tempu, plný osobních soubojů, ale s minimem vyložených šancí. Měli jsme sice herní převahu, ale soupeř velmi organizovaně bránil. Nějaké příležitosti jsme měli, ale branku se nám vstřelit nepodařilo. Zimní zápasovou přípravu jsme tak zakončili s bilancí 2 výher, jedné remízy a dvou proher. Za týden to již vypukne na ostro a velmi se na start jara těšíme. "

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 05.03.2016 | Zdroj fotky: redakce FK )