FK Pardubice U-16

FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16 2 : 0 (1 : 0) FK Pardubice U-16 FC Slovan Liberec

Česká liga dorostu U-16 2015/2016 | 23. kolo | 15.05.2016 | stadion Ohrazenice

Vítězství U 16 se Slovanem Liberec

Soupeřem na domácím hřišti nám byl soused v tabulce FC Slovan Liberec.

FK Pardubice - FC Slovan Liberec 2:0 (1:0)

Branky:
Valenta, Gočaltovský

Sestava: Blažek (41. Novotný Josef) - Dastych, Pekárek, Špatenka, Kosek (74. Sytko) - Slavík (55. Formáček), Solil, Gočaltovský, Žahourek - Valenta (74. Outrata), Boura (55. Stýblo)

Utkání jsme opět dobře rozehráli, ale Boura s Žahourkem své šance promarnili, stejně jako soupeř svoje dvě. Solil pak nastřelil tyč a skóre tak otevřel Valenta, kdy chytrým a důrazným napadáním získal míč a přesně zakončil. Po pauze byla hra vyrovnaná, ale bez šancí na obou stranách. Hosté si vypracovali velkou možnost deset minut před koncem, ale minuli branku. Utkání tak rozhodl krásnou střelou do šibenice zpoza šestnáctky dvě minuty před koncem Gočaltovský.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 16.05.2016 | Zdroj fotky: )