FK Pardubice U-16

FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16 1 : 3 (1 : 1) FK Pardubice U-16 FC Hradec Králové

Česká liga dorostu U-16 2015/2016 | 21. kolo | 01.05.2016 | stadion Ohrazenice

První jarní prohra U 16

Sousedské derby bylo dalším kláním na ohrazenickém pažitu.

FK Pardubice - FC Hradec Králové   1:3  (1:1)

Branka:
Solil (Žahourek)

Sestava: Blažek - Pekárek, Špatenka, Boura, Hofman (65. Kosek) - Sytko (60. Slavík), Solil, Outrata (65. Dastych), Žahourek - Valenta (60. Gočaltovský), Novotný Jan

Utkání jsme rozehráli dobře, ve 3.minutě však Sytko po příhře Novotného trefil jen tyč, a tak do vedení šli hosté střelou ze střední vzdálenosti. Další naši šanci měl na hlavě Solil po centru Sytka, ale nedal. Hosté své šance rovněž nedali a tak zasloužené vyrovnání přišlo z nohy Solila po přihrávce Žahourka. Solil pak ještě připravil šanci pro Špatenku, ale i ten minul branku. Druhá půle začala naší převahou a velkou šancí Novotného - sám na branku však opět minul. Trest přišel v 56. minutě, kdy jsme dvakrát inkasovali a utkání se otočilo ve prospěch hostí.

Za předvedený výkon se hráči stydět rozhodně nemusí, ale několik taktických chyb za sebou v jedné minutě utkání rozhodlo.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 02.05.2016 | Zdroj fotky: redakce )