FK Pardubice U-17

Dynamo České Budějovice FK Pardubice U-17 1 : 0 (0 : 0) FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17

Česká liga dorostu U-17 2015/2016 | 14. kolo | 12.06.2016 | SCM Mladé

V posledním kole těsná prohra v Budějovicích

14. kolo

SK Dynamo České Budějovice - FK Pardubice 1:0 (0:0)

Sestava FK PCE: Letáček - Suchochleb, Koblížek, Batelka, Rambousek (72. Born) - Nekl (60. Jankele), Matuška, Víšek (68. Kavka), Bureš - Vašek, Rek.

V Budějovicích si náš tým vytvořil dostatek příležitostí na vstřelení branky. Jen Bureš měl tři vyložené šance, ale trefil pouze břevno domácí branky. Ve druhém poločase měl největší šanci Vašek, který minul z dobré pozice opuštěnou branku. V 73. minutě přišel trest, když domácí tým vstřelil vítězný gól z evidentního postavení mimo hru. I přes snahu našich hráčů se výsledek již nezměnil a tak v závěrečném utkání přišla zbytečná prohra, která velmi mrzí.

Trenéři děkují hráčům za velmi dobrý přístup k tréninkům a soutěžním utkáním v celé sezóně.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 13.06.2016 | Zdroj fotky: redakce FK )