FK Pardubice U-17

FK Jablonec FK Pardubice U-17 1 : 5 (1 : 2) FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17

Česká liga dorostu U-17 2015/2016 | 26. kolo | 05.06.2016 | hř. ZŠ Mozartova, Jablonec n/N.

Jasná výhra U17 v Jablonci

26. kolo ČLD sk. A

FK Jablonec - FK Pardubice 1:5 (1:2)

Branky: Bureš 2x, Víšek, Batelka, Jankele.

Sestava U17: Letáček - Suchochleb (70. Born), Lněnička, Batelka, Rambousek - Víšek, Vašek (65. Jankele), Matuška, Koblížek - Bureš, Rek.

V Jablonci se nám podařil vstup do utkání, když se Víšek výborně uvolnil a přesně zamířili k tyči - 1:0. Domácí za minutu vyrovnali. S chutí hrající Bureš Pardubicím vrátil ve 13. minutě hlavou vedení - 2:1. Do poločasu byl zápas vyrovnaný. Po přestávce mohl navýšit skóre Bureš, ale své šance neproměnil. Až střídající Jankele v 69. minutě přidal třetí branku. Od této chvíle domácí rezignovali a bylo jen otázkou, kolik branek naši hráči přidají. Do konce zápasu se ještě trefili Batelka a Bureš a tím potvrdili naši výhru. Pochvala od trenérů pro celý tým.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 07.06.2016 | Zdroj fotky: redakce FK )