FK Pardubice U-17

FK Dukla Praha FK Pardubice U-17 1 : 5 (1 : 2) FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17

Česká liga dorostu U-17 2015/2016 | 16. kolo | 25.03.2016 | UMT Mikulova

V jarní premiéře jasná výhra na Dukle

Po velmi dobrém výkonu zvítězil pardubický tým U-17 na trávníku pražské Dukly.

16. kolo ČLD U17

FK Dukla Praha - FK Pardubice  1:5 (1:2)

Od úvodních minut si hostující mužstvo vytvořilo uzemní převahu, ale do vedení šli v 9. minutě z pokutového kopu po rychlém protiútoku hráči Dukly. Pardubice dokázali do poločasu skóre otočit ve 22. minutě dorážkou Suchochleba a ve 32. minutě brankou přímo z rohu, který zahrával Vašek. I druhý poločas se hrál za stálé převahy hráčů Pardubic, kterou vyjádřili brankově až v závěru utkání Bureš 2x (70. min. a 80. min.) a Jankele v 78. minutě po sólu z poloviny hřiště. Zasloužené vítězství. Pochvala od trenérů pro celý tým.

Fakta - branky: Bureš 2, Suchochleb, Vašek, Jankele.

Sestava FK PCE U17: Letáček - Suchochleb (71. Rambousek), Batelka, Lněnička, Březina - Nekl (68. Víšek), Šafařík, Matuška (55. Koblížek), Vašek (70. Jankele) - Bureš, Rek (55. Kavka).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 26.03.2016 | Zdroj fotky: redakce FK )