FK Pardubice B FK Pardubice B 2 : 1 (1 : 0) FK Pardubice B ŽSK Třemošnice

Krajský přebor 2015/2016 | 20. kolo | 09.04.2016 | stadion Pod Vinicí č.2

Deštivá výhra rezervy nad Třemošnicí

V sobotním nevlídném dopoledni přivítala pardubická rezerva soupeře z Železných hor. V utkání dvou celků z opačných pólů tabulky se hrál bojovný fotbal, domácím v kombinační hře nesvědčil mokrý terén, ale tři body za výhru 2:1 si nakonec připsali.

20. kolo

FK Pardubice B - ŽSK Třemošnice 2:1 (1:0)

Pardubičtí mladíci dlouho dobývali obrannou tvrz hostí, kteří občasně zahrozili z rychlého brejku, či standardní situace. Až ve 39. minutě se měnilo skóre, když míč za obranu dostal Klátil a v koncovce nezaváhal a prostřelil gólmana - 1:0. V 54. minutě po trestném kop poslal Valenta hlavičku do tyče. V 58. minutě se situace opakovala, když Prokopcův trestný kop opět zakončil Valenta hlavou, Auersvald míč vyrazil, ale dorážka Kejmara již byla gólová - 2:0. Hosté v 62. minutě snížili na rozdíl branky, když dvojice Kvíčala - Forman překonala ofsajdovou past a druhý jmenovaný snížil do odkryté branky - 2:1. Ve zbytku zápasu, ale pardubičtí vyrovnání nepřipustili a připsali si již 14. výhru v sezóně.

Fakta - branky: 39. Klátil, 58. Kejmar - 62. Forman. ŽK: 2:3. Rozhodčí: Zita z Načešic (Havránek, Braun). Delegát: Reinberg ze Sezemic. Diváků: 50.

Sestavy - FK PCE B: Knobloch - Molek, Koblížek, Kejmar, F. Pánek - D. Pánek, Valenta, Prokopec, Tichý (84. Víšek) - Jankele (46. Kavka), Klátil.
TŘEMOŠNICE: Auersvald - Petr, Kunášek, Culek, O. Vančura - P. Šindelář (86. Brom), Kvíčala (89. Filip), M. Šindelář, Forman - Šebek, Menšík (46. Hejcman).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 09.04.2016 | Zdroj fotky: Radek Klier )