FK Pardubice U-19

FC Vysočina Jihlava FK Pardubice U-19 2 : 1 (0 : 1) FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19

1. dorostenecká liga 2015/2016 | 24. kolo | 19.03.2016 | UMT Jihlava

Zbytečná ztráta v Jihlavě

Přestože U19 vyhrála v Jihlavě první poločas, domů nakonec odjela z prázdnou.

FC Vysočina Jihlava - FK Pardubice 2:1 (0:1)

Branky: 46. Čermák, 62. Mašič - 11. Spěvák. ŽK: 2:2. Rozhodčí: Stehlík - Tomášek, Beneš.

Sestava FK PCE U19: Hrnčíř - Málek, Řehák, Spěvák (86. Lněnička), Jedlička - Slezák (71. Jirásek), Jirka, Gašpar (61. Bydžovský) - Huf, Mužík, Nikodem (71. Bulušek).

Trenér Aleš Majer: "Do zápasu jsme velmi dobře vstoupili, dobře jsme kombinovali, nepouštěli domácí do hry a po rohovém kopu jsme se ujali vedení. To nám vydrželo jen do 25. minuty, pak se hra vyrovnala a odehrávala se především ve středu pole. Domácí byli nebezpeční hlavně ze standardních situací, ale my jsme to zvládli defenzivně dobře. Bohužel v úvodu druhé půle jsme si dali gól sami a domácí srovnali. Pak přišla další chyba a druhý gól Jihlavy. V zápase bylo minimum gólových příležitostí, my jsme bohužel dvakrát chybovali a to nás stálo body. Porážka je bolestivá, měli jsme získat alespoň bod."

(Autor: FK Pardubice | Datum: 21.03.2016 | Zdroj fotky: David Zeman, fcvysocina.cz )