FK Pardubice U-19

FK Teplice FK Pardubice U-19 1 : 2 (0 : 1) FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19

1. dorostenecká liga 2015/2016 | 37. kolo | 20.02.2016 | UMT Angerova ul.

Úvod jara v Teplicích se U19 povedl!

Na hřiště třetího celku po podzimní části cestovali pardubičtí dorostenci v prvním jarním kole a hned na úvod se jim povedl husarský kousek, když si odvezli všechny body za výhru 2:1. Přesto však okupují poslední místo tabulky s odstupem tří bodů hned na kvarteto týmů.

37. kolo dorostenecké ligy

FK Teplice - FK Pardubice 1:2 (0:1)

Branky: 58. Šimeček - 20. Huf, 59. Nikodem.
Sestava: Šmíd - Dvořák, Řehák, Spěvák, Jedlička - Gašpar, Slezák, Huf (89. Lněnička) - Málek (46. Mužík), Jirásek (61. Bulušek), Nikodem.

První branka padla po 20 minutách, kdy dlouhý výkop Šmída prodloužil hlavou Jirásek a Huf využil zaváhaní domácích stoperů a po kličce gólmanovi skóroval do prázdné brány. Domácí srovnali po centru a hlavičce pod břevno. Hned po rozehrávce však založili útok Mužík s Hufem, který centroval před bránu a dorážkou vstřelil rozdílový gól Nikodém.

Trenér Aleš Majer: "Jsme rádi za vydařený vstup do jarní části soutěže. Jednalo se spíše o bojovné utkání, ve kterém jsme měli lepší pohyb než domácí a řekl bych, že jsme měli i větší odhodlání zvítězit. Podmínky zápasu byly dané umělým trávníkem na kterém se hrálo i neustálým deštěm. Podali jsme kolektivní výkon, všichni hráči, včetně těch, kteří naskočili až v průběhu zápasu zaslouží pochvalu. Udělali jsme jeden z mnoha kroků, které potřebujeme zvládnout na cestě k našemu společnému cíli."

Sestřih branek utkání U-19 Teplice - Pardubice

V prvním jarním mistrovském utkání zvítězili překvapivě dorostenci U-19 na trávníku druhých Teplic!

Zveřejnil(a) FK Pardubice dne 24. únor 2016

(Autor: FK Pardubice | Datum: 22.02.2016 | Zdroj fotky: fkteplice.cz )