FK Pardubice U-17

FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17 2 : 3 (0 : 1) FK Pardubice U-17 FC Zbrojovka Brno

Přátelská utkání U-17 2015/2016 | Mem. Vl. Marečka | 06.03.2016 | UMT Ohrazenice

Těsná prohra U17 s Brnem po dobrém výkonu

V posledním letošním utkání v rámci Memoriálu Vlastislava Marečka přivítali Pardubice na ohrazenické umělce Zbrojovku Brno a padli po těsné prohře 2:3.

MVM

FK Pardubice B - FC Zbrojovka Brno  2:3 (1:1)

Branky domácích: Bureš, Born. Rozhodčí: Schmeiser z Dolní Rovně (Ujec, Mrkvička). Diváků: 50.

Sestava FK PCE U17: Švadlenka - Suchochleb, Batelka, Lněnička, Březina - Nekl, Matuška, Šafařík, Vašek - Bureš, Kavka.
Střídali: Letáček - Born, Jankele, Víšek, Koblížek, Novotný, Rambousek.

Velmi dobré utkání, které mělo tempo i herní kvalitu. Vstup do utkání se povedl našim hráčům, když po výborné kombinaci zakončoval ve 2. minutě na zadní tyči Bureš - 1:0. Brno dokázalo odpovědět hned ve 12. minutě po závaru před domácí brankou dorážkou, když první střelu Švadlenka vyrazil. Druhý poločas začali lépe hosté a v 59. minutě se ujali vedení po standardní situaci, kdy hlavou zakončil Doubravský. Za dvě minuty srovnal tečovanou střelou Born. Vyrovnané utkání nakonec rozhodl pokutový kop po zbytečném faulu Koblížka.
I přes porážku trenéři chválí hráče za předvedený výkon.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 06.03.2016 | Zdroj fotky: redakce FK )