FK Pardubice U-19

SK Motorlet Praha FK Pardubice U-19 0 : 6 (0 : 1) FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19

Přátelská utkání U-19 2015/2016 | přátelské utkání | 30.01.2016 | UMT Butovická

Vysoké vítězství U19 v přípravě

K dalšímu přípravnému zápasu vyrazil A dorost na půdu pražského Motorletu a po střelecky vydařeném druhém poločase zvítězil 6:0.

SK Motorlet Praha - FK Pardubice 0:6 (0:1)

Branky: 11. vlastní, 55. Mužík, 60. a 67. Tichý, 68. Gašpar, 79. Huf.

Sestava FK PCE: Letáček - Dvořák(11. Málek), Spěvák, Řehák(46. Jedlička), Zelinka - Gašpar (71. Bulušek), Jirka (46. Slezák), Mužík - Bulušek (46. Bydžovský), Huf, Nikodém (46.Tichý).

Trenér Aleš Majer: "Zápas jsme odehráli velmi dobře směrem dopředu, ale zároveň jsme aktivně hrajícímu soupeři dovolili příliš mnoho šancí ke skórování. Celkem se nám dařil presing, byli jsme schopni získávat míče vysoko na polovině soupeře. Ve finální fázi se nám dařilo, i když několik dalších výrazných příležitostí jsme neproměnili. K velmi ofemńzivnímu pojetí zápasu přispěl i Motorlet, který se snažil hrát velmi útočně a konstruktivně. Utkání byo dlouho o jeden gól, až ve druhém poločase se nám povedlo domácím odskočit."

(Autor: FK Pardubice | Datum: 31.01.2016 | Zdroj fotky: Radek Klier )