FK Pardubice U-12

FK Pardubice U-12 FK Pardubice U-12 3 : 12 (1 : 4) FK Pardubice U-12 FC Hradec Králové

Česká liga žáků U-12 2015/2016 | 1. kolo | 06.11.2015 | Stadion Ohrazenice

Prohra v derby s Hradcem

V posledním mistrovském utkání podzimu jsme v domácím prostředí podlehli týmu z Hradce Králové.

FK PARDUBICE   -   FC HRADEC KRÁLOVÉ       3:12   (1:4)

branky: Šmahel, Straka, Novák

Sestavy:

I. Gamper - Vojtěch, Svoboda, Schmidt, Břeň, Novák, Netolický O., Hanč, Hofman, Mejzlík

II. Šimon, Starý - Husák, Solnička, Karel, Pešek, Sedláček, Straka, Skohoutil, Šmahel, Jeník

V tomto utkání se projevil rozdíl mezi naším týmem a týmem z Hradce. Ze začátku jsme čelili tlaku soupeře, z kterého však nevytěžili žádný gól. Postupně jsme hru vyrovnali a měli jsme i několik šancí a to převážně z rychlých protiútoků. Naše šance však zůstaly nevyužity a soupeř nám do poločasu utekl do tříbrankového trháku. V druhém poločase se i přes naši snahu nepodařilo utkání otočit v náš prospěch a soupeř byl zakončení efektivnější. Jeho výhra byla zasloužená, ale naše kluky chválíme za nasazení a chuť hrát až do konce utkání.

Děkujeme také za podporu ze stran rodičů a příbuzných hráčů po celé utkání.