FK Pardubice U-16

SK Slavia Praha FK Pardubice U-16 3 : 1 (2 : 0) FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16

Česká liga dorostu U-16 2015/2016 | 6. kolo | 13.09.2015 | Praha - Eden

Prohra U16 na Slavii

SK Slavia Praha U16 - FK Pardubice U16 3:1 (2:0)

Branka: Novotný

Sestava: Křivka - Outrata (69´Sytko), Špatenka, Suchochleb, Pavlas (41´Stýblo) - Hofman, Solil - Tuťálek (41´Šimon), Valenta, Žahourek - Novotný Jan.

Hodnocení: "Do zápasu jsme nevstoupili dobře, Slavia byla aktivnější a brzy šla do vedení. Od 20.minuty jsme náš výkon zlepšili, bohužel Slavie potrestala náš nešťastný obranný zákrok po rohu soupeře a zblízka zvýšila na 2:0. Dále jsme pokračovali ve zlepšeném výkonu, bohužel jsme nebyli vůbec nebezpeční před brankou soupeře. Po dvojím střídání v poločase byl náš projev zase o něco aktivnější, ale soupeř ze třetí střely v zápase vstřelil po rychlém protiútoku další gól. Pak jsme zaslouženě korigovali výsledek po samostatném nájezdu Novotného. Bojovali jsme až do závěru utkání, ale na další branky to již nestačilo. Je nutné podotknout, že kvalitu zápasu velmi ovlivnil katastrofální terén, který oboum týmům výrazně komplikoval práci s míčem a možnost kombinovat. Hřiště bylo až nedůstojné.  Nás mrzí velmi jednoduché chyby, po kterých jsme obdrželi branky a také neschopnost z prvního poločasu, kdy jsme nedokázali ohrozit branku domácích." - Aleš Majer

(Autor: FK Pardubice | Datum: 14.09.2015 | Zdroj fotky: )