FK Pardubice U-17

FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17 3 : 2 (2 : 0) FK Pardubice U-17 Dynamo České Budějovice

Česká liga dorostu U-17 2015/2016 | 1. kolo | 08.11.2015 | Stadion Ohrazenice

Na závěr sezony výhra nad Jihočechy

V posledním utkání podzimní části pardubičtí dorostenci porazili České Budějovice 3:2 a končí podzim na pěkném pátém místě v tabulce.

1. kolo ČLD U17 sk. A

FK Pardubice - SK Dynamo České Budějovice  3:2 (2:0)

Poslední podzimní utkání vyšlo našim hráčům především herně a pro soupeře je výsledek velmi lichotivý, když snížili z rohu a trestného kopu v závěru zápasu. Od úvodních minut domácí hráči zahráli několik pohledných akci, když dvě dokázali zakončit brankou (Rek, Šafařík). Poločas mohl skončit i vyšším brankovým rozdílem. Po změně stran v 56. minutě přidal další branku Born střelou k levé tyči po krásné kombinační akci. V 63. minutě zahrávali hosté roh a naše obrana zaspala na přední tyči 3:1. O šest minut později hosté z trestného kopu snížili na rozdíl jedné branky. Žádné drama se ale nekonalo, protože naši hráči nedovolili soupeři již další příležitost a naopak střela Reka skončila na tyči budějovické branky.

Pochvala pro celý tým, který předvedl reprezentačnímu trenérovi velmi dobrý výkon. Toto byla velmi kvalitní rozlučka s podzimní části dorostenecké soutěže. Trenéři děkují za přístup všem hráčům.

Fakta - branky23. Rek, 32. Šafařík, 55. Born - 63. Kočí, 69. Lindák. Rozhodčí: Fojtík (Halda, Svědiroh).

Sestava FK PCE U17Letáček - Matuška (76. Víšek), Batelka, Koblížek (66. Rambousek), Březina - Čuchal, Vašek, Šafařík, Nekl (66. Jankele) - Rek, Novotný (36. Born).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 08.11.2015 | Zdroj fotky: Radek Klier )