FK Pardubice U-17

FK Mladá Boleslav FK Pardubice U-17 2 : 2 (1 : 0) FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17

Česká liga dorostu U-17 2015/2016 | 12. kolo | 25.10.2015 | Městský stadion

Dva body z města automobilů

12. kolo ČLD U17 sk. A

FK Mladá Boleslav - FK Pardubice  2:2 (1:0) na pen. 3:4

Začátek utkání vyšel lépe domácím, když naši hráči špatně kombinovali a nebyli úspěšní v osobních soubojích. Po několika chybách Pardubic se v 24. minutě ujali domácí vedení střelou z velkého vápna. Poločas jsme dohrávali v útlumu. Po důrazné domluvě v kabině a přesunutí Šafaříka z obrany do zálohy se naše hra výrazně zlepšila a přišla i gólová odměna.V 53. a v 76. minutě se trefil Novotný a otočil na 1:2 pro Pardubice. Tři body nám vzali domácí ve druhé minutě nastavení po rohovém kopu. V penaltovém rozstřelu jsme byli opět úspěšní a připsali si tak dva body do tabulky.

Fakta - branky: 24. Koubek, 80. (+2) Vyhnánek - 53. a 76. Novotný. Rozhodčí: Štefan. Diváků: 40.

Sestava FK PCE U17Švadlenka - Matuška, Batelka, Šafařík, Březina - Nekl (74. Víšek), Vašek, Čuchal (51. Rambousek), Bureš (74. Born) - Rek (59. Jankele), Novotný.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 26.10.2015 | Zdroj fotky: redakce FK )