FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17 1 : 1 (0 : 1) FK Pardubice U-17 FK Teplice

Česká liga dorostu U-17 2015/2016 | 11. kolo | 18.10.2015 | Stadion Ohrazenice

Dva body U17 nad Teplicemi

11. kolo ČLD U17 sk. A

FK Pardubice - FK Teplice  1:1 (0:1) na pen. 4:3

V chladné neděli zahřál velmi kvalitní výkon obou mužstev. Od úvodních minut se hrál útočný fotbal a diváci se měli na co dívat. V první půli domácí své šance neproměnili (Šafařík, Rek2x a další), úspěšní tak byli pouze hosté, kdy nedorozumění v obraně Pardubic potrestal hostující Šilhan již v páté minutě - 0:1. Po změně stran se ve 42. minutě prosadil po standardce hlavou Šafařík a vyrovnal na 1:1. Ani jedno mužstvo se nechtělo spokojit s bodem. Útok střídal útok a hra gradovala. Šance, které si mužstva vytvořila zneškodnili výborní brankáři, jak Letáček na straně domácích tak i hospitující Němeček. Po remíze došlo na pokutové kopy, které zvládli lépe domácí hráči v poměru 4:3 a tím si zajistili bonus v podobě dalšího bodu z tohoto utkání.

Fakta - branky: 42. Šafařík - 5. Šilhan. ŽK: 0:1. Rozhodčí: Raplík ze Svitav (Štěrba, Preclík). Diváků: 80.

Sestava FK PCE U17: Letáček - Matuška, Batelka, Koblížek (70. Čuchal), Březina - Nekl, Šafařík, Vašek, Bureš - Rek (70. Jankele), Novotný (41. Víšek, 66. Rambousek).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 18.10.2015 | Zdroj fotky: redakce FK )