FK Pardubice U-17

FC Viktoria Plzeň FK Pardubice U-17 2 : 0 (0 : 0) FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17

Česká liga dorostu U-17 2015/2016 | 2. kolo | 15.08.2015 | Stadion Luční ul.

Prohra U17 v Plzni

FC Viktoria Plzeň - FK Pardubice  2:0 (0:0)

Hodnocení trenéra Zbyňka Dujsíka: " V prvním mistrovském utkání na hřišti favorita jsme předvedli nadějný výkon, který diky neproměněným šancím skončil výsledkově v náš neprospěch. V prvním poločase jsme velmi dobrou organizací v obranné činnosti nepustili domácí do žádné šance a naopak jsme si některé šance připravili. Tu největší spálil Nekl, který šel sám na brankáře domácích, ale jeho zakončení bylo velmi nedůrazné. Druhý poločas začali lépe domácí, kdy svoji územní převahu dokázali proměnit ve vedoucí branku, a to v 60. minutě. Potom jsme zatlačili domácí do vlastního pokutového území, ale opět nám chybělo přesně a důrazně zakončení. Rozhodnutí přinesla 70. minuta, kdy brejkovou situaci plzeňských řešil Lněnička faulem a byl vyloučen. Z následného trestného kopu po závaru domácí zvýšili na dva nula. V závěru jsme se ještě snažili o zkorigování výsledku, ale i domácí neproměnili své šance. Naše mužstvo zaslouží pochvalu za první poločas, kdy jsme domácí přehráli. Velmi dobře zahráli Matuška a Šafařík a do svého vyloučeni Lněnička. "

Sestava FK PCE U17: Švadlenka - Rambousek (63. Jankele), Koblížek, Lněnička, Březina (72. Born) - Matuška, Šafařík, Vašek (50. Čuchal), Nekl (70. Born) - Novotný, Bureš (55. Višek).

(Autor: FK Pardubice | Datum: 18.08.2015 | Zdroj fotky: redakce FK )