FK Pardubice U-13 B

TJ Sokol Libchavy FK Pardubice U-13 B 1 : 13 (1 : 9) FK Pardubice U-13 B FK Pardubice U-13 B

KP mladších žáků - nads. 2014/2015 | 6. kolo | 27.05.2015 | Libchavy

Dvě venkovní výhry pro tým žáků U13 ''B''

Nejprve nedělní vítězství v Přelouči, a poté výhra v Libchavech. Tým U-13 B si úspěšně vede v nadstavbové části krajského přeboru mladších žáků.

24.5.

Lion Sport KP ml. žactva sk. MA - nadstavba

2. kolo

FK Přelouč U13 – FK Pardubice U13 ''B'' 3:5 (0:1)

Sestava: Holeček – Besperát, Zezulák – Kárský, Obermajer, Štefanský – Šenkýř, Kmoníček. (Vašíček, Martin Hruška)

Branky: 17. Šenkýř (Štefanský), 31. 1:1, 50. Šenkýř, 51. Vašíček, 52. Štefanský, 55. Kmoníček, 57. 2:5, 59. 3:5

První poločas se nám celkem povedl, avšak i přes trvalou herní a střeleckou (11 střel na branku!) převahu skórovali pouze jednou. Po změně stran jsme sice ihned inkasovali, jenže to nás nezastavilo. Po dalších vypracovaných příležitostech se prosadil v 50. minutě trefil Šenkýř a odstartoval tak povedenou pětiminutovku, ve které jsme se ještě prosadili třikrát. Soupeř v závěru po brejcích snížil, ale na našem vítězství to nic nezměnilo.

27.5.

6. kolo

TJ Sokol Libchavy U13 – FK Pardubice U13 ''B'' 1:13 (1:9)

Sestava: Holeček – Besperát, Martin Hruška – Šafránek, Štichauer, Kárský – Kmoníček, Dobrý. (Poláček)

Branky: 9. Poláček (asistence: Štichauer, Šafránek), 10. Poláček, 13. Dobrý (Kárský), 13. Dobrý (Martin Hruška), 15. Dobrý (Štichauer), 15. Dobrý (Šafránek), 16. Štichauer, 23. 1:7, 23. Poláček (Štichauer), 25. Štichauer (Šafránek), 39. Štichauer, 53. Šafránek, 57. Poláček (Dobrý), 59. Kmoníček (Dobrý)

V Libchavách nás čekala středeční předehrávka 6. kolo nadstavbové části. Od prvních vteřin jsme měli utkání jasně pod kontrolou a o ještě větším brankovém rozdílu rozhodlo pouze naše neproměňování šancí.

Chválím všechny hráče za předvedené výkony!

Čekají nás poslední tři kola soutěže, které odehrajeme vždy v domácím prostředí. V sobotu 30.5. doma Libchavy, v neděli  7.6. Česká Třebová a sezonu zakončíme zápasem s Přeloučí 10.6.