FK Pardubice U-13 B

FK Pardubice U-13 B FK Pardubice U-13 B 3 : 2 (0 : 2) FK Pardubice U-13 B FK Přelouč

KP mladších žáků - nads. 2014/2015 | 5. kolo | 10.06.2015 | Stadion Dolíček

V posledním utkání výhra proti Přelouči

Dnes nás na Dolíčku čekalo poslední utkání sezóny, ve kterém jsme přivítali FK Přelouč.

FK Pardubice U13 ''B'' - FK Přelouč U13 3:2 (0:2)

Sestava: Nalezinek (31. Holeček) - Pavlíček, Poláček, Besperát - Mikan, Kárský, Skřivánek - Dobrý. (Vašíček, Štefanský, Votruba).

Branky: 26. 0:1, 29. 0:2, 34. Dobrý (Štefanský), 41. Dobrý (Vašíček), 57. Dobrý (Kárský)

V prvním poločase se nám bohužel vůbec nedařilo, když nám nefungovalo prakticky nic a soupeř šel zaslouženě do vedení 2:0. Po změně stran jsme se sice zlepšili, ale k nedělnímu výkonu proti České Třebové jsme se ani zdaleka nepřiblížili. Přesto jsme byli ve druhém poločase lepším týmem a zásluhou tří branek Adama Dobrého jsme zvítězili 3:2, čímž jsme potvrdili konečné prvenství v soutěži. Na jaře jsme odehráli 13 utkání, ze kterých jsme 11 vyhráli a 2 zápasy skončily remízou. V nadstavbové části jsme z šesti utkání zvítězili pětkrát a jednou remizovali při skóre 32:10.

Děkuji všem hráčům, za předvedené výkony v celé sezóně! Rodičům děkuji za vytrvalou podporu v hledišti.