FK Pardubice U-13 B

FK Pardubice U-13 B FK Pardubice U-13 B 4 : 0 (2 : 0) FK Pardubice U-13 B TJ Sokol Libchavy

KP mladších žáků - nads. 2014/2015 | 3. kolo | 30.05.2015 | Hřiště Srch

Domácí výhry žáků U13 ''B'' s Libchavami a Českou Třebovou

Žákovský tým FK Pardubice U13 ''B'' nejprve minulý týden porazil Libchavy o čtyři branky a dnes v utkání o první místo Českou Třebovou 5:2.

KP Mladších žáků - nadstavba 3. kolo

30.5.2015

11:45

Srch

FK Pardubice U13 ''B'' - TJ Sokol Libchavy 4:0 (2:0)

Sestava: Holeček – Besperát, Martin Hruška – Vašíček, Slavík, Votruba – Mikan, Poláček. (Pavlíček, Kala)

Branky: 6. Vašíček, 24 Poláček (Kala), 39. Poláček (Mikan, Votruba), 55. Slavík

Celé utkání se hrálo na naší útočné polovině, avšak k ideálu měl tento výkon hodně daleko. Scházel nám lepší pohyb a efektivita v zakončení.

KP Mladších žáků - nadstavba 4. kolo

7.6.2015

11:45

Pardubice, Dolíček

FK Pardubice U13 ''B'' - FK Česká Třebová 5:2 (3:0)

Sestava: Holeček – Pavlíček, Poláček, Besperát – Mikan, Kárský, Dobrý – Kmoníček. (Vašíček, Votruba)

Branky: 15. Dobrý, 19. Kárský, 26. Mikan, 31. Kmoníček (Mikan), 50. Votruba (Mikan), 55. 5:1, 57. 5:2

Dnes jsme přivitáli na Dolíčku výběr České Třebové, na jejichž hřišti jsme v půlce května remizovali 2:2. K utkání jsme chtěli přistoupit se vší vážností a s jasným cílem = zvítězit. Začátek patřil hostům a my jsme se v prvních pěti minutách jen ztěžka dostávali na útočnou polovinu. Postupem času jsme však diktovali tempo my. V 15. minutě jsme se poprvé brankově prosadili, když Kmoníčkovu střelu brankář vyrazil jen k Dobrému, který se nemýlil. Hned za čtyři minuty jsme skórovali podruhé, po rychlém úniku Kárského. Na 3:0 zvýšil ještě do přestávky dobře hrající Matěj Mikan. Překvapený soupeř inkasoval ještě dvakrát po trefách Kmoníčka a Votruby a i když v závěru snížil, o našem vítězství nebylo pochyb.

Jsem spokojen s přístupem všech hráčů, kteří se rvali o úspěch a po celou dobu plnili zadané úkoly. Děkuji celému týmu za nejlepší výkon sezony a rodičům za vytrvalou podporu v hledišti.

Pevně věřím, že ve středu v posledním domácím utkání s Přeloučí potvrdíme první místo v tabulce.