FK Pardubice U-13 B

FK Česká Třebová FK Pardubice U-13 B 2 : 2 (1 : 0) FK Pardubice U-13 B FK Pardubice U-13 B

KP mladších žáků - nads. 2014/2015 | 1. kolo | 17.05.2015 | Česká Třebová

FK Česká Třebová U13 - FK Pardubice U13 ''B'' 2:2 (1:0)

Do prvního kola nadstavbové části jsme vstoupili utkáním v České Třebové.

FK Česká Třebová – FK Pardubice U13 B 2:2 (1:0)

Branky: 23. 1:0, 35. 2:0, 41. 2:1 Čapek, 48. Štichauer (Mikan)

Sestava: Holeček – Besperát (C), Fikejz – Kárský, Štichauer, Štefanský – Mikan, Martin Hruška. (Poláček, Čapek)

Střely: 14:13 (na branku 7:7)

RK: 4:3

Do prvního kola nadstavbové části jsme vstoupili utkáním v České Třebové. Už od úvodních minut bylo jasně patrné, že nás čeká těžké utkání. Soupeř byl v prvním poločase aktivnějším celkem a hrozil především po naší levé straně, avšak velké šance si nevypracoval. Do vedení šel chvíli před pauzou po naší chybě v obraně. Po změně stran sice šel náš výkon nahoru, avšak byl to znovu soupeř, který se prosadil a zvýšil tak na rozdíl dvou branek. Od té doby jsme byli jasně lepším celkem, ale šance se nám proměňovat nedařilo. To se změnilo po nenápadné akci z pravé strany, kdy se střelou k tyči prosadil Čapek. Vyrovnat se nám povedlo o sedm minut později, když jsme po obranném rohu skvěle vyrazili vpřed, Mikan z pravé strany našel nádherným míčem na 30 metrů rozeběhnutého Štichauera, který sám před brankářem nezaváhal. Do konce utkání už k vidění žádná další šance nebyla, a tak odvážíme z Třebové bod.

Chválím hráče, kteří ani za nepříznivého stavu nepřestali bojovat a věřit ve srovnání, které je pro nás cenné.

(Autor: Martin Mišovec | Datum: 19.05.2015 | Zdroj fotky: )