FK Pardubice U-15

AC Sparta Praha FK Pardubice U-15 3 : 1 (1 : 1) FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15

ČL žáků U-15 - nads. 2014/2015 | 29. kolo | 16.05.2015 | TCM Strahov

Prohra U15 na Spartě

V dalším utkání nadstavbové části žákovské ligy U-15 podlehli pardubičtí žáci pražské Spartě 1:3, přesto jsou na skvělé třetí příčce tabulky.

AC Sparta Praha U15 - FK Pardubice U-15 3:1 (1:1)
Branka: 16´Suchochleb

Sestava:
Barták - Suchochleb, Špatenka, Outrata, Nemšovský - Hofman (51´Sytko), Valenta (67´Nepivoda), Solil, Kvapil (65´ Tuťálek) - Šebek (36' Štanglica), Šimon (60´Pekárek)

Hodnocení:
"Utkání tabulkově prvního s druhým se od úvodního hvizdu hrálo ve velkém tempu, bohužel na obou stranách bylo mnoho nepřesností. V začátku utkání jsme byli mírně lepší a zaslouženě jsme šli do vedení po brance Suchochleba. Vyrovnání přišlo po naší hrubé individuální chybě, kdy se dva naši obránci nedohodli, čehož využil domácí útočník a pohodlně vyrovnal. Do konce první půle si obě mužstva ještě vypracovala nějaké šance, ale skóre zůstalo stejné. Do druhé půle jsme nevstoupili dobře, domácí se začali lépe pohybovat a byli aktivnější. My jsme neudrželi vpředu míč a neustále jsme se bránili útokům Sparty. Druhý gól, který byl pro vývoj utkání zlomový, jsme obdrželi po naší útočné standartní situaci (rohový kop), kdy odkop domácích na polovinu hřiště, náš poslední hráč neodhadl, čehož využil sparťanský útočník, který postupoval od poloviny hřiště na našeho brankaře a vstřelil rozdílovou branku. Poté jsme již neměli dostatek fyzických ani morálních sil s výsledkem něco udělat a Sparta přidala v závěru ještě třetí branku a utkání dovedla v pohodě do vítězného konce." - Kamil Řezníček, trenér FK Pardubice U-15.