FK Pardubice U-15

SK Slavia Praha FK Pardubice U-15 0 : 0 (0 : 0) FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15

ČL žáků U-15 - nads. 2014/2015 | 26. kolo | 26.04.2015 | hř. Eden

Remíza U15 na Slavii Praha

Žákovský tým U15 po zbytečné remíze se Slavií Praha prohrál i penaltový rozstřel.

SK Slavia Praha U15 - FK Pardubice U15 0:0 (0:0) pen. 3:1

Sled penalt:
Valenta 0:1, domácí 1:1, Pekárek 1:1, domácí 2:1, Slavík 2:1, domácí 3:1, Novotný 3:1

Sestava:
Barták - Hofman, Suchochleb, Špatenka, Pekárek - Novotný Jan, Valenta, Outrata (48. Slavík), Solil, Hyxa (55. Sytko) - Šimon.

Hodnocení:
"K dalšímu mistrovskému utkání jsme nastoupili  v pražském Edenu proti našim vrstevníkům SK Slavia Praha, kde se hrálo bojovné a durazné utkání. Měli jsme lepší vstup do zápasu, ale dvě vyložené šance Valenty a poté jednu Outraty jsme neproměnili. Poté domácí hru vyrovnali a hrozili zejména po standartních situacích. V průběhu prvního poločasu jsme si vypracovali další vyloženou brankovou příležitost Novotným, který svůj samostatný únik zakončil pouze střelou do brankaře. V druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Domácí jsme do šancí moc nepouštěli a s našimi vyloženými, brankovými příležitostmi jsme nenaložili tak, aby jsem vstřelili branku. Konečná remíza je vzhledem k množství našich brankových příležitostí spíše ztrátou a naši nemohoucnost v zakončení jsme korunovali v penaltovém rozstřelu, kdy naši tři střelci selhali. I když náš herní projev nebyl zas až tak úplně špatný, konečný výsledek je zklamáním." - Kamil Řezníček, trenér FK Pardubice U-15.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 27.04.2015 | Zdroj fotky: redakce FK )