FK Pardubice U-12

FC Slovan Liberec FK Pardubice U-12 10 : 3 (1 : 0) FK Pardubice U-12 FK Pardubice U-12

Česká liga žáků U-12 2014/2015 | 14. kolo | 30.05.2015 | stadion Letka

Prohra s Libercem

V Liberci se žákovskému týmu U-12 v sobotu nedařilo a prohrál s domácím týmem vysoko 3:10.

II. parta

Nalezinek, Khol, Deml, Obermajer, Štichauer, Jarkovský, Kmoníček, Šenkýř, Kárský

Branky:

1 x Dobrý

1 x Štosek

1 x Hrnčíř

Hodnocení utkání:

V dnešním posledním mistrovském utkání jsme zajížděli do Liberce, kde nás čekal velmi kvalitní soupeř.

Hráči vstoupili do utkání velmi aktivně a v 15. minutě jsme měli 6 brankových příležitostí, ale bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku, ale s hrou a chutí hráčů hrát jsme byli spokojeni.

V druhé části prvního poločasu se zápas přeléval z jedné strany na druhou a v poslední minutě soupeř vstřelil branku na 1:0.

Druhý poločas pro nás začal velmi dobře a na jedné straně jsme vstřelili rychlé 2 branky a kontrolovali hru.

Druhá parta byla velmi aktivní, ale bohužel z dobře vytvořených akcí se nám nepodařilo vstřelit branku, a když už jsme překonali brankáře, tak zvonila branková konstrukce. Ve druhém poločase 5 krát.

Soupeř byl velmi efektivní a z každé vytvořené akce vstřelil branku.

I když jsme prohráli větším rozdílem, výkon určitě nebyl špatný a hráčům děkujeme za dobré fotbalové akce.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 30.05.2015 | Zdroj fotky: Radek Klier )