FK Pardubice U-12

FK Pardubice U-12 FK Pardubice U-12 16 : 5 (14 : 4) FK Pardubice U-12 MFK Chrudim

Česká liga žáků U-12 2014/2015 | 15. kolo | 10.05.2015 | Stadion Ohrazenice

Vítězství U-12 nad Chrudimí

V neděli v podvečer zvítězil pardubický žákovský tým U-12 nad Chrudimí a to zejména díky brankám vstřeleném v první půli.

FK Pardubice - MFK Chrudim 16:5

(11:1, 0:3, 2:1, 3:1)

Sestavy:

I. parta

Šindelář, Kirchner, Voženílek, Sušil, Teplý, Jarkovský, Skřivánek, Němec, Popelář, Votruba

II. parta

Nalezinek, Besperát, Khol, Obermajer, Štichauer, Hrnčíř, Šenkýř, Mikan, Pavlíček, Kárský, Štosek

Hodnocení utkání

Za krásného nedělního počasí jsme přivítali soupeře z Chrudimi. Již od první minuty jsme byli lepším týmem a v 5. minutě vedli rozdílem 5 branek.

První poločas se klukům podařil na výbornou, po krásných fotbalových akcích jsme vedli rozdílem 11 branek a mnoho dalších kombinací skončilo těsně mimo branku nebo na brankové konstrukci.

Ve druhém poločase jsme se snažili o kombinaci, ale bohužel jsme kazili finální přihrávky. Soupeř se nevzdával, po bojovnosti hrozil z brejků a několikrát udeřil.

Kluky chválíme za dnešní utkání a děkujeme hráčům za výborný výkon v prvním poločase.

Děkujeme rodičům za krásnou sportovní atmosféru.