FK Pardubice U-13 FK Pardubice U-13 12 : 7 (3 : 5) FK Pardubice U-13 FK Náchod

Česká liga žáků U-13 2014/2015 | 18. kolo | 02.04.2015 | Stadion Ohrazenice

branky: 2x Hajník, 2x Pithart, 2x Koutský, 2x Kurka, 2x Slavík, Fikejz, vlastní

Sestavy:

I. Horníček - Fikejz, Paulus, Hruška Marek, Kurka, Mrázek, Koutský, Semenec, Hruška Martin, Slavík

II. Holeček,Lajžner - Zdražil, Zezulák, Pithart, Březina, Vojtíšek, Hajník, De Almeida, Čapek, Štefanský, Bartoš

Utkání dvou rozdílných poločasů, které ovlivnil silný vítr. Týmy, které hrály po větru měly po většinu poločasu převahu a hra se odehrávala na polovině soupeře. Tým, který hrál proti větru spoléhal na vydařený rychlý protiútok a chybu soupeře. S větrným a chladným počasým se lépe vypořádala první parta, která nedovolila soupeři skórovat a přidala k tomu i góly. Druhé partě dělal silný vítr daleko větší problémy a s kombinací malého pohybu a zaujetí pro hru byl poločasový propadák 1:5. V druhém poločase mírně přidal a soupeře o gól porazil. V součtu je výsledek pro nás příznivý, jelikož v přípravě jsme s Náchodem o gól prohráli.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 02.04.2015 | Zdroj fotky: )