FK Pardubice U-13 B

FK Agria Choceň FK Pardubice U-13 B 3 : 3 (0 : 3) FK Pardubice U-13 B FK Pardubice U-13 B

Krajský přebor mladších žáků 2014/2015 | 20. kolo | 19.04.2015 | stadion Choceň

Remíza v Chocni a výhra ve středeční dohrávce

Žáci týmu U13-B nejdříve remizovali v Chocni, aby ve středeční dohrávce vyhráli v Prosetíně.

19. 4. 2015

SK Agria Choceň - FK Pardubice U13 ''B'' 3:3 (0:3)

branky: 6. Svatoň (Besperát, Kárský), 24. Besperát, 26. Kárský, 41. 1:3, 44. 2:3, 45. 3:3

Sestava: Holeček – Besperát, Filipi – Čapek, Kárský, Štefanský – Svatoň, Kmoníček. (Pavlíček, Votruba)

Střely (na branku): 15:24 (7:12)

RK: 5:12

První poločas jsme se brankově prosadili prakticky z každé vážnější situace. Po změně stran soupeř snížil a v rozmezí pěti minut srovnal stav. Od té chvíle jsme byli jasně lepším celkem, avšak i přes velkou převahu se nám nepovedlo stav znovu zvrátit na naši stranu. Přesto můžeme být s herním projevem spokojeni.

22.4. 2015

SK Prosetín – FK Pardubice U13 ''B'' 2:3 (0:2)

branky: 20. Mrázek (Pavlíček), 30. Kárský, 40. 1:2, 44. Kárský, 54. 2:3

Sestava: Bureš – Besperát, Pavlíček – Kmoníček, Semenec, Mrázek – Paulus, Martin Hruška. (Štefanský, Kárský).

Střely (na branku): 10:18 (4:9)

RK: 1:10

Soupeř nastoupil s taktikou dlouhých výkopů na naši polovinu, s čímž jsme měli problémy. Do vedení jsme šli po pěkné brance Dominika Mrázka. Na poločasový stav zvýšil z penalty Petr Kárský. Po změně stran jsme však vytvořili až příliš mnoho individuálních chyb v rozehrávce a soupeř se rázem dostal do hry. Jednobrankové vedení jsme však udrželi a pozásluze zvítězili.

Chválím chlapce za předvedené výkony v obou utkáních!

(Autor: Martin Mišovec | Datum: 23.04.2015 | Zdroj fotky: )