FK Pardubice U-15 B

FK Pardubice U-15 B FK Pardubice U-15 B 6 : 1 (5 : 0) FK Pardubice U-15 B FC Hlinsko

Krajský přebor starších žáků 2014/2015 | 15. kolo | 29.04.2015 | Stadion Dolíček

Výhra U15 "B" proti FC Hlinsko

FK Pardubice U15 "B" - FC Hlinsko 6:1 (5:0)

Branky:
Tuťálek 1:0, Slavík 2:0, Slavík 3:0, Kvapil 4:0, Kvapil 5:0, hosté 5:1, Řezníček 6:1

Sestava:
Novotný (35´Blažek) - Nepivoda, Šebek, Hájek T., Úlehla - Slavík, Řezníček, Kvapil, Tuťálek - Sytko, Musil.

střídali: Sýkora, Šustr, Svěrák, Žák, Hájek F.,

Hodnocení:
"První poločas jsme plnili přesně to, co jsme si v kabině před zápasem řekli. Byli jsme aktivní, měli jsme míč častěji v držení, předváděli jsme pěkné kombinační akce a výsledkem bylo pět vstřelených branek. A k tomu je třeba ještě přičíst i spoustu neproměněných šancí, kde jsem řešili tyto velice laxně ve finální fázi, což trochu kazí velice dobrý dojem z předvedené hry v první půli. Druhá půle již nebyla z naší strany tak kvalitní, i když jsem hru bez problémů kontrolovali, pokoušeli jsem se kombinovat, ale již nám chyběl lepší pohyb, abychom soupeře ještě více rozhýbali a připravili si brankové příležitosti. Pár šancí jsme si přesto vytvořili, ale bohužel jsme je neproměnili. Mrzí mě zbytečná inkasovaná branka, po zbytečném rohu, kdy jsme nedohráli situaci v pokutovém uzemí a soupeři jsme umožnili skórovat. V závěru se podařilo přidat šestý gól a utkání jsme v pohodě dovedli do vítězného konce. Za předvedenou hru, přístup a nasazení musím kluky pochválit." - Kamil Řezníček, trenér FK Pardubice U-15.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 29.04.2015 | Zdroj fotky: redakce FK )