FK Pardubice U-17

FK VIAGEM Příbram FK Pardubice U-17 3 : 0 (1 : 0) FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17

Česká liga dorostu U-17 2014/2015 | 24. kolo | 16.05.2015 | Stadion U Litavky

Tříbranková prohra v Přríbrami

24. kolo

1.FK Příbram - FK Pardubice  3:0 (1:0)

V Příbrami hosté odehráli velmi nepovedené utkání. Chyběl jim pohyb, kvalitní přihrávka i potřebný důraz v osobních soubojích. Příbram také nepředvedla žádný oslnivý fotbal o to více mrzí zbytečná prohra v podprůměrném zápase. Domácí se ujali vedení ve 32. minutě po zaváhání obrany a zpožděném vyběhnutí brankáře, kdy zakončovali do prázdné branky. Ve druhé půli pokračovala nepřesná hra a hráči, kteří dostali šanci po delší době rozhodně nepřesvědčili, že patří do základní sestavy. Za celý zápas si pardubičtí nevytvořili vyloženou šanci, naopak domácí trestali za chyby při bránění a přidali dvě branky v 69. a 75. minutě a tak zápas skončil zaslouženou výhrou Příbrami.

Trenéři věří, že tento zápas byl výjimkou a hráči naváží na předešlé výkony.

Sestava FK PCE U 17: Šmíd (60. Bartaloš) - Zelinka (41. Jantovský), Jirka, Lněnička, Březina - Mužík, Šafařík, Novák, Spěvák (30. Nekl) - Panchártek (50. Nikodém), Jirásek (60. Kmetík).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 18.05.2015 | Zdroj fotky: redakce FK )